www.pozitiflife.com
www.pozitiflife.com
www.pozitiflife.com
Hadise:”Sevgili yok ama flört var..!”
Hadise:”Sevgili yok ama flört var..!”
Hadise, Elle Dergisi’ne özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.. İşte o açıklamalardan bir kaç satır başı.. * Bir sevgili ya da evlilik şu anki hayatınızı nasıl etkiler? - Bununla ilgili...
27 Temmuz 2013 10:11
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 200 kez Okundu
www.pozitiflife.com

Hadise, Elle Dergisi’ne özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu..

İşte o açıklamalardan bir kaç satır başı..

* Bir sevgili ya da evlilik şu anki hayatınızı nasıl etkiler?

- Bununla ilgili endişelerim yok, hiç korkmuyorum. Ama bu saatten sonra hayatıma girecek insanın bana adapte olması lazım. O kadar çalışmışım, sevgilim var diye beş konser yerine artık iki konser veririm diyemem. Benimle birlikte ekmek parası kazanan birçok kişi var. Karşıma çıkacak kişi, hayatıma ayak uydurmalı.

* Şu yaşa kadar evlenmesem iyi olur gibi düşünceler var mı?

- Düşünüyorum tabii ki. Şu anki yoğunluğuma bakıyorum ve “şimdi bir sevgilimin olması imkansız” diyorum. Öyle bir şey olsa sevgilime nasıl ve ne zaman vakit ayıracağım, çözmüş değilim. “Nasıl olacak peki?” diye kendi kendime soruyorum. Bunun cevabını olmadan veremeyeceğim.

* Sevgiliye vakit yok ama flört etmeyi özlemiyor musunuz?

- Flört etmediğimi kim söyledi ki! Sadece bunu herkesle paylaşmıyorum… Gerçi birinden hoşlansam ve yeni tanıştığım birisiyle İstanbul’da buluşmaya karar versem, nereye gideceğiz? Çok zor.

Kısıtlandığım şeylerden biri de bu. Başkası olsa birisiyle tanışır, birlikte istedikleri yere yemeğe, sinemaya giderler, birbirini tanımaya çalışırlar…. Benim bunları yapmam zor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa